Współpraca i kontakt

Super strony, które polecam:


Kontakt do mnie:

mistral4wind@gmail.com

9 komentarzy:

 1. Witam!
  Twój blog został zgłoszony do Helikonu, ale blogi o tematyce fantastycznej zrzeszam na Polach Elizejskich. Zapraszam więc do zgłoszenia się na Polach.

  pola-elizejskie.blogspot.com

  Pozdrawiam serdecznie! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj!
   Serdecznie dziękuję za zgłoszenie na Polach Elizejskich. Z góry przepraszam za zastój na blogu. Teraz zapraszam już do zgłaszania nowych rozdziałów oraz innych aktywności.

   Pozdrawiam ;)

   Usuń
 2. Cześć!

  Mam zaszczyt zaprosić Cię, jako członka Pól Elizejskich, na specjalne Forum elizejskie - elizjum.forumpolish.com gdzie możesz dołączyć do społeczności i wziąć udział w rywalizacji.

  Życzę weny na ten nowy 2017 rok i jak najwięcej czasu na pisanie, dziękuję, że jesteś z nami!

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakiś czas temu Twój blog został zgłoszony do oceny na KDO. Po długiej i krętej drodze, ocenialnia powolutku staje na nogi. Z tej przyczyny prosimy o odpowiedź, czy wyrażasz chęć, aby blog jednak został oceniony.
  Komentarz proszę zostawić pod tym postem: http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com/2017/07/powrot-zmiany-i-odmowy.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam ;) Znalazłam Cię w ocenie blogów - gratuluję wyniku ;) A tak poza tym, to chciałam zaprosić Cię do dołączenia do katalogu opowiadań "Zaszufladkowane blogi", adres to http://katalog-szuflada.blogspot.com/. W związku z rozwijaniem skrzydeł stronki można zgłaszać własne kategorie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! W związku z kryzysem w życiu osobistym nie uda mi się ukończyć recenzji na czas i zostanie ona wstawiona dopiero jutro. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone, gdyż pilnie sprawdzam i tworzę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Recenzja dodana na katalog-szuflada.blogspot.com. Naprawdę przepraszam za to opóźnienie :( mam nadzieję ze wybaczysz pięć kwadransów spóźnienia?

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobliwość, to nie dar, to żart stwórcy. Błąd w systemie. Niebezpieczeństwo w rozważnych oczach. Dziki poryw wiatru. Jeden chromosom za dużo. Martwa ryba w szklanej kuli. Lekarstwo po wybuchu epidemii. Prawda, ukryta w kłamstwie.

  https://zbior-osobliwosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj!
  Czy wiesz, że Katalogowo to jeden z najstarszych funkcjonujących katalogów blogowych? Przyjmujemy blogi z każdej platformy, oferując szereg możliwości, w tym przede wszystkim reklamę samego opowiadania oraz najnowszych rozdziałów.
  Po dołączeniu do Katalogowo można również:
  → zgłaszać nowe rozdziały do ankiety na „Rozdział miesiąca” (zakładka „Wasze nowości!”);
  → brać udział w bieżących wydarzeniach, losowaniach, konkursach i grach poszukiwawczych, dzięki którym można trafić do „Polecanych”.
  Szczegóły naszej oferty oraz informacje, jak z niej korzystać, znajdziesz w zakładce „Nasza oferta”.
  Ewentualne pytania prosimy zostawiać w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”. Z wielką radością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w korzystaniu z dostępnych opcji. :)
  Wpadnij i przywitaj się, a może znajdziesz u nas coś dla siebie. :)
  Serdecznie zapraszam
  Ayame
  Katalogowo

  PS. Bardzo przepraszam, jeśli nie tolerujesz spamu. Nie chciałabym w żaden sposób Cię urazić. Życzę udanej (i koniecznie słonecznej) majówki. :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Nomida zaczarowane-szablony